WARSZTATY  BOŻONARODZENIOWE  W KL. I C

Boże Narodzenie to czas, w którym przychodzi do nas Bóg, w postaci dzieciątka Jezus. W całej Polsce, niezależnie od regionu obchodzi się Święta Bożego Narodzenia, są to bowiem Święta, które na dobre zaistniały już w naszej polskiej tradycji. W przygotowaniu do nich biorą udział całe rodziny. My również w naszej klasie przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. 11 grudnia przy pięknie przystrojonej naszymi pracami choince, zorganizowaliśmy WARSZTATY  BOŻONARODZENIOWE.
  Dzieci pod kierunkiem Pani Aleksandry Kopyciok, wspaniałej florystki, a mamy naszej Jagody, wykonywały przepiękne stroiki świąteczne i równie śliczne lampioniki. Stroiki będą prezentem dla Rodziców pod choinkę, lampioniki zaś dzieci zrobiły dla świątecznego ozdobienia własnych pokoików.  Panią Aleksandrę doskonale wspomagała we wszystkim Pani Magdalena Wolnik, mama naszej Oli:) Uczestnicy warsztatów mieli okazję korzystać z całego ogromu różnorodnych materiałów, przygotowanych przez Panią Aleksandrę. Warsztat pracy był niezwykle pomysłowy i bardzo bogaty. Całości towarzysza przedświąteczna, radosna atmosfera i ogromny  zapał do pracy widoczny u każdego dziecka:) Same zaś stroiki wykonane z naturalnego igliwia sprawiły, że w klasie zapachniało lasem!:)