Dyskoteka Andrzejkowa

Utworzono dnia 12.06.2023

W dniu 29 listopada w godzinach 17-19 w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka andrzejkowa,  integrująca społeczność uczniowską, zarówno tę młodszą, jak i starszą. Uczniowie klas 4-8 przybyli na salę gimnastyczną, aby wspólnie spędzić czas na dobrej zabawie. Bawiono się przy ulubionej muzyce, którą zapewnił sfinansowany przez Radę Rodziców profesjonalny DJ.

Wspaniały humor dopisywał tego wieczoru wszystkim uczestnikom dyskoteki. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dzięki naszym nauczycielom, którzy w tym dniu poświęcili swój wolny czas, by sprawować opiekę, wszyscy czuli się bezpieczni. Organizatorzy bardzo dobrze się spisali z przygotowaniem sali do tańca, ponieważ każdy miał swobodę ruchu. Również wystrój sali i efekty świetlne wpłynęły na niesamowitą atmosferę. Wraz z piosenką „To już jest koniec” zadowoleni uczniowie opuścili szkołę i udali się do swoich domów.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem

- Magdaleną Kodurą