Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole

Utworzono dnia 23.11.2023

Z okazji obchodzonego 26 września Europejskiego Dnia Języków Obcych nauczyciele języków obcych naszej szkoły ogłosili w klasach 4-8 konkurs plastyczno-językowy na najciekawszego i najpiękniejszego Lapbooka. Lapbooki tematycznie związane były z dowolnym krajem europejskim, a wykonane w językach, których uczymy się w naszej szkole, czyli angielskim lub niemieckim.

Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem uczniów, wpłynęło ponad 20 prac. Wybór najlepszych prac, z powodu dużej konkurencji, był niezwykle trudny. W efekcie prac komisji konkursowej wyłonieni zostali zwycięzcy i wyróżnieni:

I miejsce: Michał Furmanek kl.4b, Zuzanna Lipińska oraz Iga Krawczyk kl.7b, Sonia Kulawik kl.5b

II miejsce: Franciszek Bambynek kl.4b, Julia Kąkol kl.4c

III miejsce: Bruno Mateja oraz Kacper Zasada kl.6b, Faustyna Czaja kl.6c oraz Maria Czaja kl.4b

Za oryginalny pomysł na pracę wyróżniono następujących uczniów:

Zuzanna Salewicz kl.4c,

Anna Ludwicka, Andrzej Jankowski oraz Piotr Janos kl.6c

Szymon Kowalik, Mikołaj Rozanka oraz Filip Szóstek kl.7a

Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, częściowo ufundowane przez Radę Rodziców (smycze, opaski na rękę oraz pendrive`y).

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Nauczyciele języków obcych

K.Maleska, M.Parys, A.Walczak