Konkurs InstaLogik – 2 etap rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 19.12.2023

Dnia 9 grudnia odbył się 2 etap V edycji konkursu matematyczno-informatycznego dla uczniów klas IV-VIII InstaLogik.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania, jak również rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

W konkursie tym bierze udział kilka tysięcy uczniów z całego kraju. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło siedmiu uczniów z czego pięcioro awansowało do etapu drugiego. Do trzeciego finałowego etapu awansowało dwóch uczniów z klasy 6a naszej szkoły:

Filip Buchenfeld

Marta Wilk

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, a za Filipa i Martę trzymamy kciuki, trzeci finałowy etap już w marcu.

Dawid Kidawa