POWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE

Utworzono dnia 12.10.2023

W dniu 09.10.2023 r., uczniowie PSP1 nr 1 w Kaletach brali udział w Powiatowych Biegach Sztafetowych w Radzionkowie. W pięknym stylu przywieźli 2 puchary za 2 i 3 miejsce. Szczególnie dobrze poszło dziewczętom. Klasyfikacja j.n.

Klasy 7-8 Milena Paruzel, Kamila Watała, Martyna Pieda, Zuzanna Pająk, Maja Skowrońska, Martyna Nowak (2 miejsce w starszej kategorii wiekowej).

Klasy 4-6 Amelia Hachulska, Zofia Marmajewska, Weronika Hadrysiewicz, Julia Świder, Wiktoria Usnacht, Zuzanna Klein (3 miejsce w młodszej kategorii wiekowej).

Chłopcy uplasowali się tuż za podium. Klasyfikacja j.n.

Klasy 7-8 Krzysztof Benisz, Filip Beruś, Robert Oszwa, Mateusz Rupik, Szymon Kowalik, Mateusz Matyja (5 miejsce w starszej kategorii wiekowej).

Klasy 4-6 Kamil Brzezina, Szymon Kotala, Kacper Kwoka, Fabian Olszowski, Andrzej Jankowski, Jakub Kabus (4 miejsce w młodszej kategorii wiekowej).

Puchary, dyplomy, emocje, nowe doświadczenia, lekcje życia i hartowanie nie tylko charakteru, ale i organizmu, ponieważ pogoda nie rozpieszczała. Wszyscy nasi uczniowie pokazali siłę charakteru, wolę walki, kulturę i ambicje. Musieli zmierzyć się nie tylko ze szkołą sportową, ale także ze starszymi rocznikami.

Gratulujemy wszystkim drużynom, które stanęły na starcie!

Wszyscy Jesteście zwycięzcami!

Nauczyciele wychowania fizycznego