ZAWODY POWIATOWE W MINI KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Utworzono dnia 19.03.2024

W dniu 6.03.2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Mini Koszykówce Chłopców. Tegoroczne zawody odbyły się w hali MOSiR-u w Radzionkowie. Nasi koszykarze rozpoczęli od zdecydowanego zwycięstwa. Wygrana w drugim meczu dawała awans do finału. Niestety mecz, w którym spotkały się 2 równe drużyny, na 5 sekund przed końcem, zakończył się przegraną 1 punktem z rzutu osobistego. Ostatecznie drużyna chłopców z Kalet zajęła 4 miejsce na 6 zgłoszonych do turnieju. Bardzo duże wyróżnienie uzyskał nasz reprezentant Szymon Kotala, który otrzymał tytuł MVP (najbardziej wartościowego zawodnika turnieju) wybrany spośród ponad 60 zawodników. Pozostali uczniowie reprezentujący PSP nr 1 w Kaletach: Fabian Olszowski, Szymon Watoła, Szymon Maniura, Kacper Kwoka, Adrian Gawlak, Piotr Dalkowski, Jakub Kabus, Daniel Bańczyk, Oskar Beruś, Michał Kowolik i Dawid Labus. Wszyscy zasługują na pochwałę za zaangażowanie włożone w osiągnięcie jak najlepszego wyniku.

Piotr Gryboś

Utworzono: 19.03.2024