ŚWIETO ZIEMI W KLASACH 1-3

Utworzono dnia 12.05.2024

Jak juz tradycyjnie w klasach 1-3, tak też i w tym roku , dnia  9.05 obchodziliśmy  Święto Ziemi. Tym razem odwiedzili nas przesympatyczni goście z Nadleśnictwa Świerklaniec. Wcześniej dzieci wykonały piękne plakaty naszej Planety i przeprowadzone zostały ciekawe pogadanki w klasach, na  temat wspólnej odpowiedzialności za jej czystość i estetykę. Odbył sie apel całej społeczności klas młodszych, z udziałem przyjaznych leśników, na którym odczytany został piękny i uczący LIST ZIEMI do wszystkich dzieci z prośbą, by pamiętały, jak ważna jest ich pomoc, w utrzymaniu czystości i piękna. Zaraz po apelu dzieci podzielone zostały na trzy grupy i pod nadzorem Zielonych Przewodników oraz  bacznym okiem swoich Pań,ruszyły zbierać śmieci po okolicznych, leśnych ścieżkach. Było baaaaaaaaardzo pracowicie, żwawo i bardzo radośnie!!!!
Całość zakończyła sie pieczeniem i degustacją przesmacznych kiełbasek.

Leśna przygoda na długo pozostanie w naszej pamięci!!!

UCZNIOWIE KLAS 1-3

Utworzono: 12.05.2024